Hitchcock online ke stažení zdarma

Drama

USA, 2012, 98 min

Režie:Sacha Gervasi
Scénář:John J. McLaughlin
Kamera:Jeff Cronenweth
Hudba:Danny Elfman
Hrají:Anthony Hopkins, Helen Mirren, Scarlett Johansson, James D’Arcy, Jessica Biel, Danny Huston, Toni Collette, Michael Wincott, Michael Stuhlbarg, Currie Graham, Tara Summers, Frank Collison, Richard Portnow, Kurtwood Smith, Wallace Langham
Obsah

Jako natočit film o někom, kdo si vždy úzkostlivě hlídal soukromí? A jak do něj dostat emoce, když jde o navenek velmi chladného člověka? Film o geniálním režisérovi Alfredu Hitchcockovi pracujícím právě na hororovém skvostu. Psycho nevznikal jednoduše, ale jeho tvůrci si nakonec poradili.

V roce 1960 Alfred Hitchcock natáčí svůj nový film. Jeho novému dílu nikdo nevěří a Hitchcock se za něj musí filmovému studiu zaručit svým majetkem. Ten film se jmenuje Psycho a stane se kultem. Co všechno jeho zrodu předcházelo? Jaký příběh si “mistr napětí”, kterému diváci vděčí za ty Nejhrůzostrašnější zážitky v historii filmu, nechal pro sebe? Film Hitchcock odhaluje nejen historii vzniku jednoho z nejslavnějších filmů všech dob, ale také milostný příběh slavného režiséra a jeho ženy Almy.

VN:F [1.8.0_1031]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!
Stáhnout film Hitchcock zdarma

Přidat komentář

*